BİLECİKLİLER SANATÇI “RAMAZAN ÇELİK“ İLE COŞTU
EĞLENCE PROGRAMINDA BİLECİKLİLER SANATÇI “RAMAZAN ÇELİK“ İLE COŞTU.
26 Ocak 2014 Pazar 11:14:28

Bilecik Belediyesi tarafından tertiplenen programa katılan vatandaşlar, Ramazan Çelik'in söylediği şarkılarla gönüllerince eğlendi.

Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen gecede, Ramazan Çelik'in seslendirdiği şarkıların yanı sıra Bilecik Belediyesi Oturak Havası Meşk Ekibi de sevilen Bilecik şarkılarını sundu. Gece sonunda bir konuşma yapan Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bilecik'te güzel bir geceyi daha birlik ve beraberlik içinde geçirdiklerini belirtti. Yağcı, 'Tüm ülke toprakları olduğu gibi Bilecik de gerçekten basit bir toprak parçası değil ve bizler için çok önemlidir. Bu topraklara Belediye Başkanı olarak, hizmet etmenin haklı hazzını ve gururunu yaşıyorum. Gerçekleştirilen program ile Bilecikli hemşehrilerimizle birlikte güzel ve eğlence dolu bir gece yaşadık. Bizlere bu geceyi yaşatan Ramazan Çelik kardeşimiz ve ekibine teşekkür ediyorum. Sloganımızda olduğu gibi 'Hep birlikte daha iyiye ve daha güzele'' hoşça kalın.'' ifadelerini kullandı.

Programda güzel eserler seslendiren Ramazan Çelik de Bilecik'te, Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'nde olmaktan son derece büyük bir memnuniyet duyduğunu belirterek, ''Osmanlı İmparatorluğu'nun filizlendiği topraklardayız. Daha önceden beri Bilecik'e gelmek istiyordum. Bizleri buraya davet eden ve ağırlayan Sayın Belediye Başkanımız Selim Yağcı'ya çok teşekkür ediyorum. Bilecik'i biraz gezme fırsatım oldu. Gerçekten her yönüyle büyüyen ve hizmetlerin çok güzel sunulduğu bir şehir. Ayrıca Başkanımıza, Bilecik'e böyle güzel bir kültür ve kongre merkezi kazandırdığı için çok teşekkür ediyorum. Gerçekten muhteşem bir eser. Birçok büyük ilde olmayan bir salon. Hizmetlerinden dolayı Başkanımız Selim Yağcı'ya tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.'' dedi.

Sanatçı Ramazan Çelik ve Sevgi Petek tarafından güzel eserlerin seslendirildiği gecede Belediye Başkan Selim Yağcı, Ramazan Çelik'e üzerinde Osmanlı Arması bulunan tabak hediye etti.

 


  

 

 

Haberi Sosyal Medyada Paylaş :

bilecik.gen.tr Tüm hakları saklıdır, Sitemizin tasarımı ve içeriği T.C. yasalarınca tescil ile korunmaktadır

Copyrights 2013 @ Türkiyemix Şehir Portalı